Bursa Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Nakliyat

BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT

Özçapanoğlu Bursa Evden Eve Nakliyat | BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT

Bursa Evden Eve Nakliyat - 0224 452 76 66 - 0536 865 08 16

Bursa’da Evden eve nakliyat sektörü; çağımızın ihtiyacına göre kendiliğinden oluşmuş ve taşınma ihtiyacını karşılamaya yönelik çözümler üretmiştir. Çok önceden beri var olan taşınma ihtiyacını meslek edinilmiş kişiler tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştiren evden eve nakliyat sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir taşınma şeklidir.

Bursa evden eve nakliye kendi geliştirmiş olduğu donanım, iş takip yöntemi, profesyonel yöntemi ile diğer firmalardan farklı olarak başta Bursa ve ilçeleri olmak üzere Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firması özelliği ile kendini donatmıştır.Firmamız, nakliyat sektöründe yaptığı işlerin kalitesinden dolayı listelerin ilk sıralarında yer almaktadır.

Bursa Nakliyat olarak sizlere var olan standartların üzerinde bir taşımacılık imkanı sunuyoruz. Eşyalarınızı yeni evlerinize hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz. Firmamız olarak önceliğimiz her zaman %100 müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Bizler Bursa Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak çalışmalar sergiliyoruz ve bunu her geçen gün geliştiriyoruz.

Öncelikle eşyalarınızı büyük bir özenle yeni adreslerine taşımaya hazırlıyoruz. Eşyalarınıza nakliye esnasında gelebilecek zararları önlemek amacıyla eşyalarınızı büyük bir özenle, modern ambalajlarımızla paketliyoruz. Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından geniş araç filomuzdan seçilmiş geniş araçlarımıza yerleştiriliyor ve yeni adreslerine doğru ve sigortalı bir şekilde yola koyuluyor. Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman kurulumları gerçekleştiriliyor ve sizlere bizlere teslim ettiğiniz şekilde teslim ediliyor.

Evinizi taşımadan önce ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek taşınma esnasında çıkabilecek sorunlara karşı sizleri bilgilendirmekteyiz. Tüm nakliye faaliyetlerinde eşyalarınızı sigortalı ve uygun ambalaj malzemesiyle paketleyerek taşımaktadır. Evden eve nakliye fiyatları ve diğer bilgiler için bizlere iletişim butonunu tıklayarak ya da müşteri hizmetlerimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Bursa Evden Eve Nakliyat olarak sizlere 1989 yılından beri sizlere var olan standartların üzerinde ve hergeçen gün bu standartların üzerine koyarak gelişen bir hizmet sağlıyor. Uzun yılların bizlere kattığı tecrübe ve deneyimlerle sizlere hizmet vermek için varlığımızı devam ettiriyoruz. Sizlere sunduğumuz bu kaliteli, güvenli, modern ve hızlı hizmetten yararlanmak için iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz!

HAKKINDA

Özçapanoğlu Bursa Evden Eve Nakliyat | HAKKINDA
Ülkemizde nakliyat sektörü ve taşımacılıkla ile ilgili bir standart bulunmamasina rağmen firmamiz 1989 yılından beri sektör içinde edinmiş olduğu tercübesi ile hizmet verdiği müşteri ve hizmet ortakliği yaptığı birçok firma ile birlikte bir standarda oturtmuştur ve ülkemizde henüz bir nakliye hizmeti ile ilgili bir egitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranişlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur. 

Firmamız gelişen koşullarla birlikte evden eve taşımacılıkta uzmanlık faktörünü ön planda tutmaktadır. 

Firma olarak evden eve taşımacılıkta bütün kadromuz konusunda uzman kişiler tarafından oluşmaktadır. Bu nedenle firmamız çağdaş standartlara uygun olarak ekonomik fiyatlarla asansörlü nakliye hizmetini sunmaktayız. 

Taşıma işleminde mukavemeti yüksek donanım ve malzemeler kullanılmaktadır.Bu sayede sizin için ne kadar değerli olduğunu bildiğimiz eşyalarınızın hasar alması önlenmektedir..Evden eve taşımacılıkta verdiğimiz ücretsiz ekspertiz hizmetinde görüşme için gelen personelimiz eşya durumunuzu , eşyalarınız için gerekli kamyon büyüklüğünü ,ekip elemanlarının niteliğini, sigorta bedelini ve taşınacak eşyalarınızın nakliye bedelini belirleyerek anlaşma durumda sözleşmenizi hazırlar.

Firmamız geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirlerarası evden eve nakliyat depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi ilke edinmiştir...
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.2.0