Bursa Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Nakliyat

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ HİZMETİ

Evden Eve taşınmak ciddi bir iştir ve profesyonellik ister.

Taşıma işinin gerçekleşmesi için taşınacak eşyanın miktarı ile ilgili ekspertiz tarafımızdan yapılmakta, müşterimizin teklifimizi kabul etmesi halinde taşıma tarihi tespit edilip nakil  gerçekleştirilmektedir.

İster tek kişilik bir daireniz ister çok geniş ve eşyası çok olan bir eviniz veya ofisiniz olsun size  en iyi şekilde en iyi kalitede hizmet edeceğimizi taahhüt ediyoruz. Bunun için uzman  ekspertizlerimiz bir telefonla eviniz veya ofisinize gelip bir keşif çalışması yapar. Bu çalışmada   eşyanızın miktarı ve çeşidine göre (kırılabilir eşya, antik eşya vb.) paketleme ve ambalajlama malzemelerine kadar herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülüp bir plan ve hesap oluşturulur. Gerekli bilgiler tarafınıza ayrıntılı bir şekilde  anlatılır.

Bursa Özçapanoğlu Nakliyat kendi araç, ekipman, personeli ile ülkemizde ihtiyaç duyulan ciddi ve güvenilir taşımacılık hizmetleri verir. Bir çok yerli ve yabancı firma personelinin yurtiçi ev eşyalarını profesyonelce; demontaj/montaj, ambalajlama, depolama, işlemlerini sigortalı bir şekilde uzman ekspertizlerimiz ile gerçekleştiririz.


%100 Müşteri memnuniyeti esas alınarak istediğiniz gün ve saat kararlaştırılıp, nakliye işlemlerine başlanır.

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.2.0